Багатьох цікавить питання, що краще, хімія для вигрібної ями чи все ж таки бактерії для вигрібних ям? Кожен з вас зможе дізнатися відповідь на це запитання, дочитавши цю статтю до кінця.
А для тих людей, які вже знають відповідь на запитання і просто хочуть знайти, щоб купити ефективний засіб. Ми залишаємо посилання, натиснувши на яке ви зможете замовити прямо на цьому сайті. Посилання на: засіб для вигрібних ям, септиків та вуличних туалетів.
Одного разу нам зателефонувала одна людина і поставила таке запитання: – “Скажіть, чи можна після застосування ваших бактерій перероблену рідину відкачувати сміливо на свою земельну ділянку, поливаючи при цьому рослинність?”. Звичайно, що ми відповіли: – “Можна і сміливо”. Але покупець відразу ж почав розповідь про те, що ставив подібне запитання продавцям польських засобів для вигрібних ям, септиків та вуличних туалетів і ті йому сказали, що після застосування їхнього засобу відкачування переробленої рідини на рослини заборонено.
Ми одразу ж зрозуміли в чому річ і відповіли шановному, що швидше за все ті польські засоби були хімічного, а не біологічного походження. А якщо відбувається хімічне очищення вигрібної ями, септика, вуличного туалету, то в такому випадку перероблений вміст не можна виливати на рослини.
Але якщо замість хімії для вигрібних ям використовувати наші бактерії, то переробленою рідиною можна сміливо здійснювати полив рослин, які ростуть на земельній ділянці.
Що таке хімія для септиків та вигрібних ям?
Для очищення та перероблювання вмісту в септику, вуличному туалеті та вигрібній ямі вже давно використовують різні хімічні засоби. Її так і називають “хімія для вигрібної ями. Вона відрізняються агресивною дією та вбивають усі бактерії в резервуарі. Однак подібні склади несуть у собі небезпеку для здоров’я людини, рослин та глобально навколишнього середовища.
Найпопулярнішим хімічним очисником є хлор. Пари хлору дуже небезпечні, тому при роботі з розчинами варто бути обережними й чітко дотримуватися інструкцій: використовувати засоби захисту органів дихання, не допускати попадання засобів на шкіру та очі.
Таку ж небезпеку несе у собі та формальдегід, який також називається хімія для вигрібної ями. Його використання поширене в основному в промисловій сфері, для побутового застосування він не рекомендується через сильну отруйну дію.
Подібні розчини (хімія для вигрібних ям) можуть завдати шкоди, потрапляючи у ґрунт та рослинам. При попаданні в ґрунтові води вони здатні вбити ґрунт, зробити його непридатним для вирощування овочів та ягід.
Дуже часто в якості хімічного засобу використовують нітратні окислювачі з високим вмістом азоту та кислоти. Такі очищувачі знижують можливість зараження ґрунту, при цьому ефективно розріджують побутові відходи та знезаражують резервуар. Однак вони здатні роз’їдати пластикові та металеві елементи, що надалі може призвести до необхідності в заміні самого стічного резервуара.
Біологічні засоби для очищення септиків, не хімія для вигрібної ями
Біоферментні препарати – це сучасний і повністю безпечний спосіб перероблювання вмісту зливних резервуарів, а також можливість усунути всі неприємні запахи з вигрібної ями та при цьому зберегти землю навколо живою та здоровою. Бактерії діють ефективніше від хімії для вигрібної ями та відрізняються пролонгованою дією, тобто ефект від їх використання накопичується з часом. Яскравим прикладом таких засобів є наш засіб, який ви можете придбати, перейшовши за наступним посиланням: https://ime.in.ua/shop/bakterii-dlia-vyhribnykh-iam/
Як працюють біологічні засоби на відміну від хімічних
До складу біоактиваторів входять корисні бактерії, які живуть у стічних та зливних резервуарах та здатні переробляти біологічні та господарські відходи для вторинного використання. У процесі життєдіяльності таких бактерій утворюються тверді мінеральні відходи, придатні для використання на ділянці як добрива, а також рідина зі зміненим запахом. Її іноді використовують для технічних потреб.
Таким чином не хімія для вигрібної ями, а біоактиватор є найбезпечнішим та найефективнішим засобом для очищення вигрібних ям від забруднень та відходів.
Вони мають довгий перелік переваг у порівнянні з іншими способами очищення:
- Біологічні засоби здатні розріджувати як тверді відходи (папір, донний осад), так і органічні відходи, фекалії, жири, папір.
- Запах після використання засобу зникає практично відразу – через кілька годин ви не відчуєте нічого.
- Препарат відновлює ефективність системи каналізації.
- Практично повністю позбавляє вас необхідності викликати асенізаторів.
- Не містить небезпечних хімічних сполук та повністю безпечний для людей, тварин та рослин.
- Не забруднює ґрунт, може використовуватися на дачних ділянках без обмежень.
- Не потребує засобів захисту під час використання.
- Створює з відходів біологічне середовище, яке може використовуватися як добрива на ділянці для збагачення ґрунту.
P.S. Шановні відвідувачі, щойно ви мали можливість ознайомитися з нашою публікацією на тему: «Хімія для вигрібної ями чи бактерії – Що краще вибрати?», але також у нашому блозі є й інші корисні та цікаві статті. Тому запрошуємо вас з ними ознайомитися, перейшовши в Наш Блог.
Ключові слова цієї статті: хімічне очищення вигрібної ями, хімія для септиків та вигрібних ям, хімія для зливних ям, хімія для каналізаційних ям, хімія для туалетів та вигрібних ям, хімія для зливної ями