Чистка зливної ями за допомогою засобу для вигрібних ям

Чистка сливной ямыЧистка зливної ями, (очищення зливної ями) відкачування зливної ями – є обов’язковим, тому що з часом в ній накопичуються жири, мул, які не дають вмісту просочуватися в ґрунт!

Вас цікавить: Частка зливної ями + відкачка зливної ями, без послуг асенізаторів? Тоді Замовте наш засіб для вигрібних ям. Детальніше про цей засіб, а також замовити засіб для чищення зливних ям, ви можете на цей же сайт, перейшовши за наступним посиланням: Купити Бактерії для очищення зливних ям.

Неприємні запахи з вигрібної ями – проблема, знайома багатьом власникам будинків та дачних ділянок. Зливні ями, септики, не здатні самостійно і повноцінно переробляти відходи, які накопичуються в міру діяльності людини. В результаті з’являється: сильний неприємний запах, збільшується рівень вмісту в ямі або септику. Позбутися вище описаного допомагає чистка зливної ями кількома способами:

 1. Очищення зливної ями – Вручну і самостійно. Для цього буде потрібно совкова лопата або помпа для відкачування відходів, залізна щітка для чищення стінок резервуара. І досить багато часу і терпіння, щоб провести цю вельми неприємну процедуру з очищення зливної ями.
 2. Відкачування зливної ями – Виклик асенізаторської машини, яка проведе відкачування зливної ями самостійно. Однак для роботи асенізаторської машини потрібно досить багато місця для під’їзду і вільної роботи. До того ж працівники можуть ненароком зламати або пошкодити найближчі посадки та залишити на дні мул. Так само не варто забувати, що така процедура вирішує лише наявну проблему. Через якийсь час доведеться викликати асенізаторів знову, коли яма знову наповниться відходи.

Але з недавніх пір існують сучасні й безпечні способи усунути всі неприємні запахи у вигрібних резервуарах і при цьому зберегти землю, рослинність навколо живою і безпечною.

Сучасні Біопрепарати для чищення зливних ям

Нашими вченими біологами створені спеціальні живі бактерії для чищення зливних ям. Які діють ефективніше від хімічних засобів і здатні повністю звільнити вас від послуг асенізатора або скоротити кількість викликів машини для відкачування.
За допомогою таких бактерій для вигрібних ям: чистка зливної ями, відкачка зливної ями, відбувається природним шляхом і без послуг асенізаторів. Так як, високоефективний біозасіб заселяє в живильне середовище особливі бактерії, які розкладають залишки життєдіяльності людини, туалетний папір, жири, мийні засоби, мул, перетворюючи їх в рідину здатну проникати в ґрунт + засіб змінює неприємні запахи.
Навіть якщо у вас бетоноване дно в зливній ямі, яке не дає переробленим залишкам проникати в ґрунт. Не біда, тому що за допомогою дренажною помпою можна сміливо провести відкачування зливної ями прямо на свою ділянку, поливаючи всі рослини. Тому що перероблена рідина придатна для удобрення ґрунту, так як, екологічно чиста, нешкідлива і корисна.

Чистка зливної ями – В детальному відео

1. Як правильно підготувати бактерії для очищення зливної ями?
2. За який період наш засіб очищає і переробляє відходи?
⇓ Дивіться в цьому Відео ⇓

 

Результати від застосування бактерій для очищення зливної ями:

Вище описана чистка зливної ями, вам дозволить домогтися:

 • Зменшення рівня вмісту в ямі, септику за рахунок прочищення стінок і дна від органічних відкладень.
 • Дозволить відмовитися від послуг асенізатора або скоротити кількість викликів машин для відкачки.
  Зміна неприємного запаху з вигрібних резервуарів.

Тому якщо вас цікавить чистка зливної ями, відкачка зливної ями, в такому випадку замовляйте наш дієвий біологічно активний засіб для утилізації й переробки відходів які знаходяться в вигрібних резервуарах, септиках і вуличних туалетах.

Один з коментарів людей які замовляли та використовували засіб

Ірина –
Чистка вигрібної ями була для нас справжніми тортурами, та ще й з огляду на те, що вона у нас знаходиться в дуже незручному для під’їзду машини асенізаторів місці. Навіть доводилося робити чистку в ручну. Добре, що дізналася про те, що є спеціальні бактерії для вигрібних ям. У перший раз спробувала їх минулого літа і дотепер, регулярно користуюся. В першу чергу, зазначу, що пропав неприємний запах з каналізації, який з’являвся у ванній кімнаті щоранку. Біля септика тепер теж можна спокійно перебувати, не смердить. А що найголовніше – до цього часу не потрібна чистка, септик не забиває жодного разу.

На завершення статті під назвою «Чистка зливної ями за допомогою засобу для вигрібних ям»

Шановні відвідувачі, ми дякуємо кожному з вас за цікавість до нашого інтернет-магазину. Ми сподіваємося, що ті товари які ви у нас знайдете, вам підійдуть.
Також просимо вас, поділитися нашим сайтом зі своїми близькими та знайомими в соціальних мережах, які розміщені в кінці даної публікації.
Ви тільки що мали можливість ознайомиться з нашою публікацією на тему: «Чистка зливної ями за допомогою засобу для вигрібних ям», але так само в нашому блозі є й інші корисні та цікаві статті. Тому запрошуємо вас з ними ознайомитися перейшовши в Наш Блог.
Якщо у вас виникли додаткові питання, наприклад до цієї статті, в такому випадку ви завжди можете скористатися нашими месенджерами, які розташовані в нижній, правій частині нашого сайту. Так само ви можете написати нам приватне повідомлення перейшовши на сторінку зворотного зв’язку або просто написавши свій коментар в кінці цієї публікації, на який ми обов’язково відповімо.


Ключові слова цієї статті: чистка зливної ями, очищення зливної ями, відкачка зливної ями.

#

3 коментарі до “Чистка зливної ями за допомогою засобу для вигрібних ям”

 1. Здравствуйте. У меня такой вопрос… я из этой статьи понял что “при помощи дренажного насоса можно смело провести откачку прямо на свой же участок поливать все растения” – Скажите а переработаная жидкость растениям не повредит?

  (5/5)
  Відповіcти
  • Нет Александр, не волнуйтесь не повредит. Потому что после применения средства переработанные отходи, являются удобрениям которое не палит корневую систему, а наоборот способствует их росту и развитию

   Відповіcти

Залишити коментар

Оцінка контенту