Доставка

Ми можемо відправити вам наші товари в будь-який регіон України, сервісом доставки “Нова Пошта”.
При замовленні товару на суму понад 1000 грн – Доставка буде БЕЗКОШТОВНА.
Доставка будь-якого товару якщо сума становить до 1000 грн вартості за товар, сплачується замовником (вами).

Замовлення, отримані до 9 00 години, відправляються в той же день. Всі інші замовлення, отримані пізніше, відправляються наступного дня.
Замовлення, отримані на вихідних, відправляються в понеділок.

На вашу вимогу, відправимо замовлення у вказане відділення Нової Пошти або оформимо адресну доставку навіть до ваших дверей.

Вартість доставки розраховує сама “Нова Пошта”, виходячи з об’єму, ваги і відстані. Просимо звернути увагу на те, що “Нова Пошта” підвищила тарифи на доставку. Вартість в село та СМТ складає 95 грн + 23 грн за оформлення зворотної доставки грошей (грошовий переказ) + 2% від вартості товару.
Доставка в місто складає 70 грн + 23 грн за оформлення зворотної доставки грошей (грошовий переказ) + 2% від вартості товару. А тому для вашої зручності у нас налаштована оплата товарів за допомогою банківської карти прямо на сайті при оформленні замовлення. А також оплату за товар можна здійснити зарахуванням коштів через будь-який термінал. Більш детально дізнавайтесь на сторінці оплата.

ВАЖЛИВО – Завжди перевіряйте посилку при отриманні!

Якщо ви виявили пошкодження упаковки або товару, вам потрібно написати претензію на офіційному бланку компанії перевізника. Відмовитися від отримання посилки. І не оплачувати її.
Бажано повідомити нас про дану подію електронним повідомленням яке ви можете нам надіслати на сторінці контакти.