Доставка

Ми можемо відправити вам наші товари в будь-який регіон України, сервісом доставки “Нова Пошта”.
При замовленні товару на суму понад 1000 грн – Доставка буде БЕЗКОШТОВНА.
Доставка будь-якого товару якщо сума становить до 1000 грн вартості за товар, сплачується замовником (вами).

Якщо Ви зробите замовлення до 15:00, ми відправимо його в той же день. Замовлення, прийняті після 15:00, відправляємо на наступний день. На вашу вимогу, відправимо замовлення у вказане відділення Нової Пошти або оформимо адресну доставку навіть до ваших дверей.

Вартість доставки розраховує сама “Нова Пошта”, виходячи з об’єму, ваги і відстані. Середня вартість складає 45 грн + 23 грн за оформлення зворотної доставки грошей (грошовий переказ) + 2% від вартості товару. А тому для вашої зручності у нас налаштована оплата товарів за допомогою банківської карти прямо на сайті при оформленні замовлення. А також оплату за товар можна здійснити зарахуванням коштів через будь-який термінал. Більш детально дізнавайтесь на сторінці оплата.

ВАЖЛИВО – Завжди перевіряйте посилку при отриманні!

Якщо ви виявили пошкодження упаковки або товару, вам потрібно написати претензію на офіційному бланку компанії перевізника. Відмовитися від отримання посилки. І не оплачувати її.
Бажано повідомити нас про дану подію по тел.: +38 (096) 625-38-93; +38 (063) 356-94-87: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, або електронним повідомленням яке ви можете нам надіслати на сторінці контакти.