Очищення вигрібних ям – Нові ефективні методи

Очищення вигрібних ям

Дана стаття для всіх кого цікавлять сучасні та дієві засоби для очищення вигрібних ям, септиків і вуличних туалетів.

Раніше серед ефективних засобів для очищення вигрібних ям вважалися послуги асенізаторів (Хто такі асенізатори? – Читайте в “Вікіпедії”). Які приїхавши до вашого двору проводили відкачування вигрібної ями, септика або вуличного туалету.

Але не кожен мав змогу такими послугами користуватися, через дорогу вартість. Тому більшість не заможних громадян змушені були проводити очищення вигрібної ями самотужки, тобто або відкачувати дренажним насосом на власну земельну ділянку, і це в кращому випадку, або ж вичерпування ями звичайнісіньким господарським відром. Що спричинювало неприємний запах навколо власного будинку, який не оминав і сусідів.

В наведених двох способах були й залишились значні мінуси які не розв’язувати проблеми ефективно і це спричинювало дискомфорт. Наприклад асенізатори при відкачуванні та очищенні вигрібних ям, завжди залишали густий мул, який з місяцями та роками тільки накопичувався зменшуючи об’єм самого септика. Також дуже часто траплялися випадки, коли машина асенізатора не могла дібратися до вигрібної ями тому що яма була розташована в недоступному для великої вантажівки місці.

При використанні другого більш дешевого способу очищення вигрібних ям також був недолік в тому, що доводилося в ручному режимі проводити таку процедуру, яка займала чималий час, та спричинювала як раніше вже написано неприємний запах.

Новий метод рішення проблем для очищення зливних резервуарів

Тому на зміну цим двом дискомфортним та древнім способам вчені біологи винайшли спеціальні біологічні бактерії які здатні переробляти вміст септиків, вуличних туалетів, тим самим проводячи очищення вигрібних ям без послуг асенізаторів та вашої ручної праці. Дані бактерії для вигрібних ям, ефективно утилізують відходів які знаходяться в вигрібних резервуарах, септиках і вуличних туалетах. Успішно змінюють неприємні запахи, переробляють: туалетний папір, жири, миючі засоби, мул. Повністю розкладають органічні відходи, знезаражують і доглядають за системою.
Як все це на практиці відбувається, ви можете переглянути прямо зараз в нашому відео.

Де замовити і купити такий засіб для очищення?

Замовити наш засіб для очищення вигрібних ям можна перейшовши по цьому посиланні на товар купити бактерії для очищення вигрібних ям.

Отже, замовивши наш біопрепарат, очищення та відкачування зливних резервуарів буде відбувається природним шляхом і без послуг “асенізаторів”. Зміниться неприємний запах. Буде поступово розріджуватися осад (мул) на дні та бічних стінках ями. Тому що наш Біопрепарат – це дієвий біологічно активний засіб для утилізації й перероблювання відходів які знаходяться в вигрібних резервуарах, септиках, а також вуличних туалетах.

Цей препарат – швидко й успішно переробляє: туалетний папір, жири, мийні засоби, мул. Розкладає органічні відходи, знезаражує і доглядає за системою.

В завершення статті під назвою “Очищення вигрібних ям”

Шановні відвідувачі, ми дякуємо кожному з вас за цікавість до нашого інтернет-магазину і сподіваємося, що ті товари які ви у нас знайдете, вам підійдуть. Також просимо вас, поділитися нашим інтернет-ресурсом зі своїми близькими й знайомими в соціальних мережах які розмішені в кінці даної публікації.

Ви тільки що мали можливість ознайомиться з нашою публікацією на тему очищення вигрібних ям, але так само в нашому блозі є й інші корисні та цікаві статті. Тому запрошуємо ознайомитись і з ними перейшовши в Наш Блог.

Якщо у вас виникли додаткові запитання с приводу цієї написаної статті про очищення вигрібних ям, ви завжди можете скористатися нашими месенджерами, які розташовані в нижній, правій частині нашого сайту, можете написати повідомлення перейшовши на сторінку зворотного зв’язку, або просто залишити свій коментар в кінці публікації, на який ми обов’язково дамо відповідь.

#

Залишити коментар

Оцінка контенту